Talsmænd

Talsmandsliste 2016/17

Aktivitet Talsmand 2016/17
Banko Margrethe Pedersen
Billard, herrer Thorkild Jensen
Bowling Lotte Thulin
Cykelholdet Alice Larsen
Det varme Hjørne Steen Grenbom
EDB-hold Kjartan Kristjansson
Engelsk – mandag v. Elise Christen Christiansen
Engelsk – mandag v. Kirsten Dinna Olsen
Engelsk – mandag v. Karin  
Engelsk – onsdag v. Annie Birthe Jessen
Engelsk – onsdag v. Cindy  
Engelsk – fredag v. Ebba Hanne Frederiksen
Flettehold – onsdag v. Birgitte & Ulla Birgitta N
Fotogruppen Bent Mikkelsen
Gribskov seniorfisk Flemming Hardt
Græsk Bitte Bundgaard
Gymnastik ”Hold balancen” v. Inger Inger
Gymnastik ”Hold balancen” v. Inger Inger
Gymnastik v. Kirsten Inge Kristjansson
Handymænd Arne Poulsen
Hardangersyning Else Sørensen
Harmonikabanden Bente Bannemann
Helsinge Model Togklub Bent Christensen
Hjemmesidegruppen Kjartan Kristjansson
Hæklehold – fredag v. Annie Elise Ægidius
Håndarbejdshold Inger Andersen
Keramik – mandag Lissi
Knipling – tirsdag v. Lene Anna Blom
Knipling – onsdag v. Lilly & Inga Grete
Knipling – torsdag v. Kamma  
Knipling – torsdag v. Lilly & Inga Mie Mørz
Kortspil – Whist v. Thorkild Thorkild Jensen
Kreativt værksted – Hulen  
Krolf Lisbeth Bothmann
Kulturture Yvonne Alex
Køkkengruppe Karin Andersen
Linedance Lisbeth Olsen
Læsegruppen Anne Marie Strandberg
Mad-mænd Kjartan Kristjansson
Malerhold v. Flemming Ingelise Krabbe Nielsen
Patchwork – onsdag (lige uger) v. Alice Alice Sørensen
Patchwork – onsdag (ulige uger) v. Alice Vera Thomsen
Patchwork – onsdag – Hulen (lige uger) v. Sanne  
Patchwork – onsdag – Hulen (ulige uger) v. Sanne Else Rydahl
Petanque Birgitte Tordrup
Porcelænsmaling – onsdag formiddag v. Maja Ulla Brandenborg
Porcelænsmaling – onsdag eftermiddag v. Henny Henny Hybel
Programudvalg Mariane Erichsen
Reception Kirsten Larsen
Sandblæsning Erla Andersen
Sang Anita Johansen
Scrapbog  
Seniordans Anita Johansen
Skak Erik Jeppesen
Smykkeværkstedet  
Spansk – begyndere v. Elise Jan Hansen
Spansk – fortsættere v. Elise Hildegard Pedersen
Stenslibning Ingrid
Strikkecafé – onsdag  
Studiekreds ”Livet som pensionist” Karin Nielsen
Styrk din Krop  
Stavgang Elna Oreskov
Systuen Grethe Larsen
Swingtetten Ove Olsen
Træværkstedet Jørgen Larsen
Turudvalget Yvonne Alex
Tysk Lise Lotte Christensen
Videohold Jørgen Olsen &  Richardt Larsen

 

Comments are closed.

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers: